AZS_Wilkasy - 62zlotkolarzy

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

AZS_Wilkasy

BAZA ZLOTU > Zakwaterowanie

WARIANTY ZAKWATEROWANIA I POBYTU UCZESTNIKÓW
62 Centralnego Zlotu Turystów Kolarzy PTTK
"MAZURY 2013"

 

AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY
CENTRALNY OŚRODEK SPORTU AKADEMICKIEGO
Ośrodek w Wilkasach


53°59'50''N, 21°44'41''E
53.997440N, 21.744896E

HOTEL CENTRUM AZS Wilkasy

Hotel posiada 61 pokoi i apartamentów z widokiem na jezioro. Wszystkie pokoje mają własną łazienkę, wyposażone są w telewizor i telefon - dostępne są również pokoje  czteroosobowe typu studio. Na terenie hotelu bez problemu można korzystać z bezprzewodowego łącza internetowego.

Hotel Centrum
MINI HOTEL AZS Wilkasy

Mini hotel położony jest w sąsiedztwie domków, kortów tenisowych oraz portu. To doskonałe miejsce na kolonie oraz obozy. Obiekt posiada 52 miejsca noclegowe w pokojach 2, 3 i 4 - osobowych.

Mini Hotel
PAWILONY AZS Wilkasy

Pawilony to cztery wolnostojące budynki zbudowane głównie z myślą o grupach młodzieżowych mogące w sumie pomieścić 71 osób. W każdym z pawilonów znajdują się pokoje 2 i 3 - osobowe z umywalką i wc, oraz  udostępnione są ogólnodostępne natryski. Łącznie 71 miejsc.

Pawilony
DOMKI KAMPINGOWE AZS Wilkasy

W okresie maj - wrzesień proponujemy Państwu domki kempingowe. Domki położone są na wzgórzu wśród drzew, nad linią brzegową, blisko portu.

Domki kampingowe
POLE NAMIOTOWE AZS Wilkasy

W okresie Zlotu miejsca na polu namiotowym dostępne będą po wyczerpaniu miejsc na polu namiotowym Ośrodka PTTK, jako rezerwa.

Pole namiotowe
WYŻYWIENIE AZS Wilkasy

Specjalna szklana konstrukcja stołówki (samoobsługa) oraz położenie nad brzegiem jeziora Niegocin sprawią, że każdy posiłek bedzie przyjemnością. W restauracji hotelowej (szwedzki bufet, obiady serwowane przez kelnerów) przyjazny wystrój i układ stołów pozwala na kameralne spotkanie, intymną kolację we dwoje, jak i uroczystości w większym gronie.

Wyżywienie
INNE AZS Wilkasy

W okresie Zlotu pobierana będzie opłata parkingowa za wjazd i parkowanie na teren ośrodka.

Inne
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego