Charakterystyka - 62zlotkolarzy

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Charakterystyka

BAZA ZLOTU
 

AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY
CENTRALNY OŚRODEK SPORTU AKADEMICKIEGO
Ośrodek w Wilkasach


 
 

Mazury to pod względem przyrodniczym i turystycznym najbardziej zachwycający region Polski. Jego niewątpliwą atrakcją są tysiące jezior, dzięki którym Mazury stają się idealny mejscem do żeglowania, organizowania spływów kajakowych i wszelkich odmian wodnej rekreacji.

Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego położony jest na zachodnim brzegu jeziora Niegocin w miejscowości Wilkasy. To jedyny w swoim rodzaju całoroczny kompleks wypoczynkowo - konferencyjny, oferujący bogatą bazę sportowo - rekreacyjną oraz nowoczesne Centrum Rehabilitacji & SPA. 
 
 

Zobacz obiekt

 
 
 
 

LEGENDA:
1. PORT  2. SKLEP GRYF  3. TAWERNA ŁABĘDŹ  4. WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU 5. KAPITANAT 6. PLAŻA  
7.
WIOSKA GRILLOWA 8. STOŁÓWKA, PIZZERIA 9. MINI HOTEL,SANITARIATY I NATRYSKI 10. KRYTY KORT 11. HALA SPORTOWA 12. PARKING 13. KORTY TENISOWY 14. BOISKA DO PIŁKI PLAŻOWEJ 15. BOISKO WIELOFUNKCYJNE  16. PAWILONY TURYSTYCZNE 17. BOSIKO "AZS ORLIK" 18. HOTEL, RESTAURACJA 19. CENTRUM REHABILITACJI&SPA   20. DOMKI KEMPINGOWE

 
 
 
 
 
 
 
 
 


OŚRODEK TURYSTYKI WODNEJ PTTK
w Wilkasach


 
 

Ośrodek Turystyki Wodnej PTTK w Wilkasach jest niezwykle atrakcyjnie położony, dokładnie w sercu Mazur. Doskonały początek mazurskiej przygody, wyprawy zarówno na północ, jak i na południe regionu. To miejsce, z którego można zacząć rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich, dobry punkt startu do wycieczek rowerowych oraz wypadów na spływy kajakowe, np. rzeką Krutynią lub Sapiną. Jest również plaża i wyposażenie pozwalające aktywnie spędzić czas.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego